Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 06-0158-B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 06-0158-B Handledoorhw 2g
Item:
#1248128
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 06-0158-B |
| Manufacturer Part # | 06-0158-B |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 06-0158-B Handledoorhw 2g
$49.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 06-0158-B Handledoorhw 2g

