Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 060030B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 060030B Topcartall Sb Carts
Item:
#1246984
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 060030B |
| Manufacturer Part # | 060030B |
| Height | 1" |
| Width | 20.7" |
| Depth | 26.7" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 060030B Topcartall Sb Carts
$136.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 060030B Topcartall Sb Carts