Free Shipping
Free Shipping
$1,236.42
$1,364.16
Compare Price
You save
$127.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-101251 Drain Valve Assembly
Item:
#1183211
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-101251 |
| Manufacturer Part # | 0A-101251 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 4.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero 0A-101251 Drain Valve Assembly
$1,236.42
$1,364.16
You save
$127.74
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-101251 Stero Sdra Stw

