$23.16
$25.55
Compare Price
You save
$2.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-101340 Sight Tube Assy
Item:
#1193770
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-101340 |
| Manufacturer Part # | 0A-101340 |
| Height | 0.56" |
| Width | 0.56" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero 0A-101340 Sight Tube Assy
$23.16
$25.55
You save
$2.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-101340 Sight Tube Assy

