$40.26
$44.42
Compare Price
You save
$4.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-102420 Retainer Lowr Tefln Left Righ
Item:
#1521281
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-102420 |
| Manufacturer Part # | 0A-102420 |
| Height | 0.05" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0A-102420 Retainer Lowr Tefln Left Righ
$40.26
$44.42
You save
$4.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-102420 Retainer Lowr Tefln Left Righ
