Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0A-102727
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-102727 Guides Door For Hood U31
Item:
#1200577
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-102727 |
| Manufacturer Part # | 0A-102727 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-102727 Guides Door For Hood U31