$12.72
$14.04
Compare Price
You save
$1.32
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-108363 Nut Adapter
Item:
#1521346
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-108363 |
| Manufacturer Part # | 0A-108363 |
| Height | 0.35" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0A-108363 Nut Adapter
$12.72
$14.04
You save
$1.32
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-108363 Nut Adapter
