$70.63
$77.92
Compare Price
You save
$7.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0A-108404
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-108404 Wash Tube
Item:
#1521418
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-108404 |
| Manufacturer Part # | 0A-108404 |
| Height | 4" |
| Width | 14" |
| Depth | 25" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0A-108404 Wash Tube
$70.63
$77.92
You save
$7.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-108404 Wash Tube
