$7.49
$8.26
Compare Price
You save
$0.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-571188 Ptfe Washer
Item:
#1521351
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-571188 |
| Manufacturer Part # | 0A-571188 |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0A-571188 Ptfe Washer
$7.49
$8.26
You save
$0.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-571188 Ptfe Washer