$17.17
$18.94
Compare Price
You save
$1.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0A-571194
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-571194 Gasket Waste Valve Flange
Item:
#1140089
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-571194 |
| Manufacturer Part # | 0A-571194 |
| Height | 0.15" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero 0A-571194 Gasket Waste Valve Flange
$17.17
$18.94
You save
$1.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-571194 5-3/8" Od, Stero Sdra Stw Systematic

