Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0A-672064
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0A-672064 Stud Merc Swchst 3/8 16x4 5/8
Item:
#1521430
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0A-672064 |
| Manufacturer Part # | 0A-672064 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0A-672064 Stud Merc Swchst 3/8 16x4 5/8