Free Shipping
Free Shipping
$1,100.53
$1,214.24
Compare Price
You save
$113.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0B-103198
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0B-103198 Foot Lvr Bracket Assembly Stpcw
Item:
#1521461
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0B-103198 |
| Manufacturer Part # | 0B-103198 |
| Height | 4.55" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 15.35" |
| Weight | 6.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0B-103198 Foot Lvr Bracket Assembly Stpcw
$1,100.53
$1,214.24
You save
$113.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0B-103198 Foot Lvr Bracket Assembly Stpcw
