Free Shipping
Free Shipping
$945.70
$1,043.41
Compare Price
You save
$97.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0C-102931
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0C-102931 Scrapper Tee S/s Stpc Stpcw
Item:
#1521380
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0C-102931 |
| Manufacturer Part # | 0C-102931 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0C-102931 Scrapper Tee S/s Stpc Stpcw
$945.70
$1,043.41
You save
$97.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0C-102931 Scrapper Tee S/s Stpc Stpcw