$33.88
$54.36
Compare Price
You save
$20.48
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 0P-522192
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-522192 Fuse
Item:
#1140694
Technical details
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-522192 |
| Manufacturer Part # | 0P-522192 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Stero 0P-522192 Fuse
$33.88
$54.36
You save
$20.48
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-522192 Ktk-r-5 Fuse 600v 5 Amp Fast Acting, 13/32" X 1 1/2"

