Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-522192 Fuse 5 Amp Buss Ktk R5 Classcc
Item:
#1521532
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-522192 |
| Manufacturer Part # | 0P-522192 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-522192 Fuse 5 Amp Buss Ktk R5 Classcc
