Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-558384 Element Heater (sump) (208 2
Item:
#1521550
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-558384 |
| Manufacturer Part # | 0P-558384 |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-558384 Element Heater (sump) (208 2
