$169.34
$186.84
Compare Price
You save
$17.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-561687 Curtain H Shrt 31 1/2x11 1/4
Item:
#1521554
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-561687 |
| Manufacturer Part # | 0P-561687 |
| Height | 3.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 18.3" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0P-561687 Curtain H Shrt 31 1/2x11 1/4
$169.34
$186.84
You save
$17.50
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-561687 Curtain H Shrt 31 1/2x11 1/4
