KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 0P-572031
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Stero 0P-572031 O Ring 5/8" Id X 1/8" Width
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-572031 |
| Manufacturer Part # | 0P-572031 |
| Height | 0.13" |
| Width | 0.13" |
| Depth | 0.53" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-572031 O-ring 5/8" Id X 1/8"w, Henny Penny Cfa-500 Cfa-600 Henny Penny Oe-100 Oe-301, Oe-302 Oe-303 Oe-30x Ofe-290 Ofe-291 Pfe-500 Pfe-520, Pfe-561 Pfe-580kfc Pfe-581 Pfe-590 Pfe-591 Pfe-592, Pfe-600 Pfg-500 Pfg-561 Pfg-600

