Free Shipping
Free Shipping
$1,433.84
$1,581.98
Compare Price
You save
$148.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0P-581215
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-581215 Gearbox
Item:
#1192901
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-581215 |
| Manufacturer Part # | 0P-581215 |
| Height | 5.9" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero 0P-581215 Gearbox
$1,433.84
$1,581.98
You save
$148.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-581215 71 1 Right Hand

