Free Shipping
Free Shipping
$1,436.49
$1,584.90
Compare Price
You save
$148.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-611169 Steam Trap Td52l 1/2
Item:
#1521566
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-611169 |
| Manufacturer Part # | 0P-611169 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0P-611169 Steam Trap Td52l 1/2
$1,436.49
$1,584.90
You save
$148.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-611169 Steam Trap Td52l 1/2
