Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 0P-621174
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Stero 0P-621174 Pressure Temp Relief Valve
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-621174 |
| Manufacturer Part # | 0P-621174 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-621174 Watts, Pressure /temp Relief Valve Brass, 3/4" Npt Watts 100xl-4 150 Psi 100 000 Btu Max 210 F, 3-7/8" Probe, Csa Listed, Ansi Z21.22 Asme Section Iv Rated., Hubbel Booster, Stero Dishwasher Sdra Stw Systematic Utensil

