Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stero 0P-651130 Thermostat W/ Dial H1 5/16 X 6 3/4 36
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-651130 |
| Manufacturer Part # | 0P-651130 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-651130 [type- H1 30 Amp ] [ Temp 60-250 ][ Bulb 5/16" X 6-3/4"], [cap 36 ] [ Mount Standard Verticle ] [ W/reset Button ], [includes Dial Red Insert Overlay & Light Included ], Dial A248 K-114 # 22-1003 Off-250-60, Light D173 # 38-1068, Stero Dishwasher Sd2ra Sdra Sdra-pkg Sgw-h-m.

