Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 0P-655776
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Stero 0P-655776 Reset Limit La 107 1/4 X 4 36
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-655776 |
| Manufacturer Part # | 0P-655776 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-655776 Hi-limit [ Type- La-107 ] [ Temp 220f ], [ Bulb 1/4" X 4" ] [ Cap 36" ] [ 3/8" Mpt Stuff Box ], Manual Reset., Stero Dishwasher Sc-1 Thru Sc-9 Sct Sd2ra, Sdra Sdra-pkg Stw.

