$122.55
$135.21
Compare Price
You save
$12.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-666337 Conveyor Bearing Assy Idler
Item:
#1438541
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-666337 |
| Manufacturer Part # | 0P-666337 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0P-666337 Conveyor Bearing Assy Idler
$122.55
$135.21
You save
$12.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-666337 Conveyor Bearing Assy Idler
