$41.26
$45.53
Compare Price
You save
$4.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0P-681431
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-681431 Adaptor 3/4 Fittingxm
Item:
#1200394
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-681431 |
| Manufacturer Part # | 0P-681431 |
| Height | 1.07" |
| Width | 1.17" |
| Depth | 1.71" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero 0P-681431 Adaptor 3/4 Fittingxm
$41.26
$45.53
You save
$4.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-681431 Adaptor 3/4 Fittingxm

