$42.74
$47.15
Compare Price
You save
$4.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-681896 Bushing Ss 3/4 X 1/2 Mxf
Item:
#1521591
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-681896 |
| Manufacturer Part # | 0P-681896 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 5.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 0P-681896 Bushing Ss 3/4 X 1/2 Mxf
$42.74
$47.15
You save
$4.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-681896 Bushing Ss 3/4 X 1/2 Mxf