Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0P-81022-005FT
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 0P-81022-005FT Tube Chemical White 1/4 (ft)
Item:
#1140094
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-81022-005FT |
| Manufacturer Part # | 0P-81022-005FT |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero 0P-81022-005FT Tube Chemical White 1/4 (ft)
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-81022-005FT Stero Sgw Stw

