Free Shipping
Free Shipping
$1,183.10
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 112-9158 Assydoorinnersub 123
Item:
#1248440
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 112-9158 |
| Manufacturer Part # | 112-9158 |
| Height | 1.5" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 27.75" |
| Weight | 11.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 112-9158 Assydoorinnersub 123
$1,183.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 112-9158 Assydoorinnersub 123