Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 1120305A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 1120305A Pinss.187x.62510 32
Item:
#1242594
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 1120305A |
| Manufacturer Part # | 1120305A |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.69" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 1120305A Pinss.187x.62510 32
