Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 113-0011-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 113-0011-A Bushing Detent X5
Item:
#1200500
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 113-0011-A |
| Manufacturer Part # | 113-0011-A |
| Height | 0.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Stero 113-0011-A Bushing Detent X5
$59.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 113-0011-A Bushing Detent X5
