Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 15X
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Stero 15X Nozzle Rinse .063 Hole
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 15X |
| Manufacturer Part # | 15X |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 15X Rinse Nozzle .063" Hole, Stero Dishwasher Belt Machine Sct Conveyor Utensil Washer., Sc-1 Thru Sc-9 Sct. Units With Power Rinse.

