$39.59
$46.59
Compare Price
You save
$7.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 1M-35547
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 1M-35547 Conduit Solid Baker.56in
Item:
#1268572
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 1M-35547 |
| Manufacturer Part # | 1M-35547 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 3.65" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 1M-35547 Conduit Solid Baker.56in
$39.59
$46.59
You save
$7.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 1M-35547 Conduit Solid Baker.56in


