Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 211037F
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 211037F Cover Element Prfr Op 2 Series
Item:
#1242508
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 211037F |
| Manufacturer Part # | 211037F |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 211037F Cover Element Prfr Op 2 Series
