Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 2502002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2502002 Motorprooferop 2raised R Oof Su
Item:
#1251325
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2502002 |
| Manufacturer Part # | 2502002 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2502002 Motorprooferop 2raised R Oof Su
$839.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2502002 Motorprooferop 2raised R Oof Su