Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2511006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2511006 Element Kitrepl208v4200w Bent L
Item:
#1251287
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2511006 |
| Manufacturer Part # | 2511006 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2511006 Element Kitrepl208v4200w Bent L
$610.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2511006 Element Kitrepl208v4200w Bent L