Free Shipping
Free Shipping
$857.47
$1,009.13
Compare Price
You save
$151.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2A-300542 Rod Lift Motor Wfae55
Item:
#1266764
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2A-300542 |
| Manufacturer Part # | 2A-300542 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2A-300542 Rod Lift Motor Wfae55
$857.47
$1,009.13
You save
$151.66
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2A-300542 Rod Lift Motor Wfae55