Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2A-Z17716 Support 1/4 20 X 11/32
Item:
#1256819
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2A-Z17716 |
| Manufacturer Part # | 2A-Z17716 |
| Height | 0.6" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2A-Z17716 Support 1/4 20 X 11/32