$29.68
$34.93
Compare Price
You save
$5.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2AY5684
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2AY5684 Foot Black
Item:
#1256804
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2AY5684 |
| Manufacturer Part # | 2AY5684 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2AY5684 Foot Black
$29.68
$34.93
You save
$5.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2AY5684 Foot Black