$5.63
$6.63
Compare Price
You save
$1.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2AY8028
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2AY8028 Spacer
Item:
#1254073
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2AY8028 |
| Manufacturer Part # | 2AY8028 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2AY8028 Spacer
$5.63
$6.63
You save
$1.00
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2AY8028 Spacer