$29.73
$34.99
Compare Price
You save
$5.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2AY9637 Nut Cylinder Sleeve
Item:
#1257072
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2AY9637 |
| Manufacturer Part # | 2AY9637 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2AY9637 Nut Cylinder Sleeve
$29.73
$34.99
You save
$5.26
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2AY9637 Nut Cylinder Sleeve