$15.92
$18.73
Compare Price
You save
$2.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2AZ5317 Shelf Rod 12mc
Item:
#1254046
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2AZ5317 |
| Manufacturer Part # | 2AZ5317 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2AZ5317 Shelf Rod 12mc
$15.92
$18.73
You save
$2.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2AZ5317 Shelf Rod 12mc