$122.41
$144.05
Compare Price
You save
$21.64
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2B-Z10355
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2B-Z10355 Armcg/gr14spt W/45 Front
Item:
#1256813
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2B-Z10355 |
| Manufacturer Part # | 2B-Z10355 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2B-Z10355 Armcg/gr14spt W/45 Front
$122.41
$144.05
You save
$21.64
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2B-Z10355 Armcg/gr14spt W/45 Front