$734.21
$864.07
Compare Price
You save
$129.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2B35898
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2B35898 Impeller Pw 1
Item:
#1266788
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2B35898 |
| Manufacturer Part # | 2B35898 |
| Height | 2.54" |
| Width | 3.66" |
| Depth | 3.66" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2B35898 Impeller Pw 1
$734.21
$864.07
You save
$129.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2B35898 Impeller Pw 1

