Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2B45731
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2B45731 Basket Fryer Llf14
Item:
#1268481
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2B45731 |
| Manufacturer Part # | 2B45731 |
| Height | 4.05" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 19.65" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2B45731 Basket Fryer Llf14

