Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C-37497
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2C-37497 Nut 3/8 16 Hex Ms Finish
Item:
#1266758
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C-37497 |
| Manufacturer Part # | 2C-37497 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C-37497 Nut 3/8 16 Hex Ms Finish