$0.46
$0.55
Compare Price
You save
$0.09
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C2560
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2C2560 Nut 10 24 Hex Stl Np
Item:
#1256915
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C2560 |
| Manufacturer Part # | 2C2560 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2C2560 Nut 10 24 Hex Stl Np
$0.46
$0.55
You save
$0.09
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C2560 Nut 10 24 Hex Stl Np