$6.27
$7.38
Compare Price
You save
$1.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C31718
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2C31718 Screw 6 32x3/16 Ph Rd Hd
Item:
#1267072
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C31718 |
| Manufacturer Part # | 2C31718 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2C31718 Screw 6 32x3/16 Ph Rd Hd
$6.27
$7.38
You save
$1.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C31718 Screw 6 32x3/16 Ph Rd Hd

