$11.27
$13.26
Compare Price
You save
$1.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2C45201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2C45201 Screw 8 32x2 Ph Pan Hd M S
Item:
#1267041
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2C45201 |
| Manufacturer Part # | 2C45201 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2C45201 Screw 8 32x2 Ph Pan Hd M S
$11.27
$13.26
You save
$1.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2C45201 Screw 8 32x2 Ph Pan Hd M S