$95.49
$112.38
Compare Price
You save
$16.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2D-300867
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2D-300867 Pivot Pin Door Bottom Co 2
Item:
#1266775
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2D-300867 |
| Manufacturer Part # | 2D-300867 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2D-300867 Pivot Pin Door Bottom Co 2
$95.49
$112.38
You save
$16.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2D-300867 Pivot Pin Door Bottom Co 2