$11.44
$13.46
Compare Price
You save
$2.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2D-30514DT
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Stero 2D-30514DT Drip Tray H 115 33
Item:
#1268099
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2D-30514DT |
| Manufacturer Part # | 2D-30514DT |
| Height | 1.5" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Stero 2D-30514DT Drip Tray H 115 33
$11.44
$13.46
You save
$2.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2D-30514DT Drip Tray H 115 33

